Ale kosmos! Złote Serduszko nr 1 jest ze mną na orbicie!To 4,5-gramowe Złote Serduszko Fundacji WOŚP pięknie prezentuje się w kosmosie, a na co dzień przypomina nam, co w życiu jest najważniejsze: solidarność, wspólnota i pomoc drugiemu człowiekowi.Po powrocie na Ziemię, Serduszko trafi do Fundacji Roberta Dobrzyckiego, która wygrała aukcję charytatywną WOŚP, przeznaczając rekordową kwotę 1,3 miliona złotych na wsparcie onkologii i hematologii dziecięcej! What a view from space! The Golden Heart no. 1 is with me in orbit!This 4.5-gram Golden Heart from the WOŚP Foundation looks beautiful in space and serves as a daily reminder of what truly matters: solidarity, community, and helping one another.After I return to Earth, the Heart will go to the Robert Dobrzycki Foundation, which won the WOŚP charitable auction, raising funds for pediatric oncology and hematology, with the highest bid in history PLN 1.3 million! #IGNIS #Ax4 #astro_slawosz #WOSP
\ud83c\uddf5\ud83c\uddf1 Ale kosmos! Z\u0142ote Serduszko nr 1 jest ze mn\u0105 na orbicie!To 4,5-gramowe Z\u0142ote Serduszko Fundacji WO\u015aP pi\u0119knie prezentuje si\u0119 w kosmosie, a na co dzie\u0144 przypomina nam, co w \u017cyciu jest najwa\u017cniejsze: solidarno\u015b\u0107, wsp\u00f3lnota i pomoc drugiemu cz\u0142owiekowi.Po powrocie na Ziemi\u0119, Serduszko trafi do Fundacji Roberta Dobrzyckiego, kt\u00f3ra wygra\u0142a aukcj\u0119 charytatywn\u0105 WO\u015aP, przeznaczaj\u0105c rekordow\u0105 kwot\u0119 1,3 miliona z\u0142otych na wsparcie onkologii i hematologii dzieci\u0119cej! \u2764\ufe0f \ud83c\uddec\ud83c\udde7 What a view from space! The Golden Heart no. 1 is with me in orbit!This 4.5-gram Golden Heart from the WO\u015aP Foundation looks beautiful in space and serves as a daily reminder of what truly matters: solidarity, community, and helping one another.After I return to Earth, the Heart will go to the Robert Dobrzycki Foundation, which won the WO\u015aP charitable auction, raising funds for pediatric oncology and hematology, with the highest bid in history PLN 1.3 million! \u2764\ufe0f #IGNIS #Ax4 #astro_slawosz #WOSP”},”is_text_only_story”:false,”id”:”UzpfSTEwMDA4ODM3MzkxMjg4Mjo3Mjg1NzkzOTAwOTc4NTI6NzI4NTc5MzkwMDk3ODUy”},”__module_operation_CometFeedStoryAttachedStory_story”:{“__dr”:”CometFeedStoryInvertedAttachedStoryLayoutStrategy_attachedStoryLayout$normalization.graphql”},”__module_component_CometFeedStoryAttachedStory_story”:{“__dr”:”CometFeedStoryInvertedAttachedStoryLayoutStrategy.react”}},”attached_story”:null}},”id”:”UzpfSTEwMDA0NDUwMDI2NjU5NDoxNTUyNjQzOTM2MjI4OTM0OjE1NTI2NDM5MzYyMjg5MzQ=”},”__module_operation_CometFeedStoryAttachedStoryMatchRenderer_story”:{“__dr”:”CometFeedStoryAttachedStoryStrategy_attachedStory$normalization.graphql”},”__module_component_CometFeedStoryAttachedStoryMatchRenderer_story”:{“__dr”:”CometFeedStoryAttachedStoryStrategy.react”}},”message”:{“__typename”:”CometFeedStoryDefaultMessageRenderingStrategy
#ud83cuddf5ud83cuddf1 #Ale #kosmos #Zu0142ote #Serduszko #jest #mnu0105..
Żródło materiału: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy









