Od jutra do niedzieli na obiektach WOSiR Drzonków i Gwardii Zielona Góra odbywac się będą mistrzostwa Polski w strzelectwie osób niepełnosprawnych.
Na starcie nie zabraknie medalistów Igrzysk Paraolimpijskich. Mówi Marek Marucha – trener kadry narodowej strzelców niepełnosprawnych:

3 godzin temu







