Afera w Szpitalu Południowym. Minister zdrowia zabrała głos
6 godzin temu
Zdjęcie: Jolanta Sobierańska-Grenda
— Państwo zareagowało w sposób natychmiastowy — oświadczyła minister zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda, komentując aferę w Szpitalu Południowym.
- Strona główna
- Medycyna lokalna
- Afera w Szpitalu Południowym. Minister zdrowia zabrała głos
Powiązane
Polecane
"Społeczny lincz". Pełnomocnik Kacprzaka komentuje sprawę
1 godzina temu
Atak nożownika w szpitalu. Zaatakował personel medyczny
2 godzin temu









