W Afryce mówi się: „Jeśli chcesz iść szybko, idź sam. jeżeli chcesz zajść daleko, idźcie razem”.
Ta prosta mądrość idealnie oddaje to, czym od lat żyje nasza fundacja. Niedziela to idealny moment, by na chwilę zwolnić bieg i po prostu podziękować za to, iż jesteście. Za każde ciepłe słowo w komentarzu, za udostępnienia i za obecność, która dodaje nam sił w trudniejszych momentach. Wspólnie tworzymy przestrzeń pełną empatii i wzajemnego szacunku, udowadniając, iż kilometry nie mają znaczenia, gdy łączą nas te same wartości. Spokojnej i dobrej niedzieli dla Was.
Żródło materiału: Fundacja Dzieci Afryki



![Biała Podlaska. Odeszli do wieczności [28-06-2026]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/xga-4x3-biala-podlaska-odeszli-do-wiecznosci-28-06-2026-1782638613.jpg)










