Niepubliczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi „Mali Odkrywcy” w Piotrowicach świętowało wczoraj 10-lecie działalności.
Z tej okazji w Miejskim Domu Kultury w Słupcy odbyła się Jubileuszowa Gala Oskarów Małych Odkrywców, w której uczestniczyli zaproszeni goście, dzieci, rodzice i pracownicy przedszkola.
– Dziękuję wszystkim, którzy tworzyli i przez cały czas tworzą historię „Małych Odkrywców”. Niech kolejne lata przyniosą jeszcze więcej pięknych wspomnień, sukcesów i dziecięcej radości. Dziękuję za zaproszenie na uroczystość… – powiedział burmistrz Jacek Szczap.

2 godzin temu






![Biała Podlaska. Odeszli do wieczności [28-06-2026]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/xga-4x3-biala-podlaska-odeszli-do-wiecznosci-28-06-2026-1782638613.jpg)





