W Ozorkowie aktywnie powitano lato!

reporter-ntr.pl 2 godzin temu

Pokazy i treningi sportowe: karate, pilates, joga, fitness, morsowanie w bali z lodem, zajęcia plastyczne dla dzieci, malowanie twarzy, gra terenowa, piana party i wiele innych atrakcji czekało na mieszkańców nad zalewem miejskim w ramach imprezy „Aktywne Powitanie Lata”.

Mimo upału, nie brakowało chętnych do udziału w zajęciach, treningach, w dobrej zabawie, do plażowania i kąpieli.

Do końca sierpnia w godz. 10.30 – 17.30 bezpieczeństwa wypoczywających na kąpielisku pilnować będzie dwoje ratowników.

Fot. WO, M. Michalak

Idź do oryginalnego materiału