Piłkarze Miedzi udadzą się na zgrupowanie do wielkopolskich Szamotuł. Sztab szkoleniowy na obóz zabierze 28 zawodników, którzy przygotowywać się będą do nowego sezonu Betclic 1 Ligi. Nie zabraknie miejsca dla utalentowanych wychowanków Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica. Podczas obozu Legniczanie zagrają z GKS-em Katowice, a na koniec jeszcze dwa sparingi z drugoligowcami.