Dla kibiców zgromadzonych na trybunach oraz dla samych zawodników Reprezentacji Województwa Podlaskiego starcie z urzędującym mistrzem kraju było gigantycznym świętem. Trener Adrian Siemieniec od samego początku podkreślał, iż jego zespół musiał podejść do tego pojedynku z pełną powagą i zaangażowaniem, okazując szacunek lokalnej społeczności.
Rozmawiałem z zawodnikami, żeby też podejść poważnie do przeciwnika z szacunku do wydarzenia, z szacunku do tego kto po drugiej stronie się pojawił, bo dla nas oczywiście to był mecz z gatunku takich co może nie elektryzuje, ale po drugiej stronie dla przeciwnika to pewnie dla niektórych była to pierwsza, może ostatnia okazja zagrać przeciwko takiej drużynie, takim zawodnikom. Tym bardziej trzeba było dać szacunek tym chłopakom, no i też kibicom, którzy dzisiaj tu się stawili - mówił Adrian Siemieniec
Z punktu widzenia czysto motorycznego, sztab

2 godzin temu














