Akademia Muay Thai Kielce najlepszym klubem gali Super League Fights

2 godzin temu
Zdjęcie: Akademia Muay Thai Kielce najlepszym klubem gali Super League Fights


Dziewięć wygranych walk, wysoka skuteczność zawodników oraz tytuł najlepszego klubu zawodów, tak Akademia Muay Thai Kielce zakończyła sezon startowy podczas ostatniej Super League Fights w Bieruniu.

Reprezentanci kieleckiego klubu zaprezentowali bardzo wysoką formę, odnosząc dziewięć zwycięstw w dwóch formułach walki. W K1 wygrane zanotowali: Hubert Kozera, Oskar Marcisz, Zofia Szewczyk, Igor Gała, Dominik Sulej, Jakub Zarański oraz Filip Domagała, a w Muay Thai Karol Sanecki oraz Filip Majchrzyk.

Świetne wyniki indywidulane przełożyły się na końcowy sukces drużyny. Akademia Muay Thai Kielce została wyróżniona tytułem najlepszego klubu gali Super League Fights.

– To efekt systematycznej pracy zawodników, trenerów oraz wszystkich osób zaangażowanych w rozwój naszego klubu. Cieszy nie tylko liczba zwycięstw, ale przede wszystkim postęp, jaki nasi podopieczni robią z każdym kolejnym startem. Takie wyróżnienie jest potwierdzeniem, iż obrany kierunek szkolenia przynosi wymierne efekty – podkreślił trener Akademii Muay Thai Kielce, Bartłomiej Miniszewski.

Idź do oryginalnego materiału