Dziewięć wygranych walk, wysoka skuteczność zawodników oraz tytuł najlepszego klubu zawodów, tak Akademia Muay Thai Kielce zakończyła sezon startowy podczas ostatniej Super League Fights w Bieruniu.
Reprezentanci kieleckiego klubu zaprezentowali bardzo wysoką formę, odnosząc dziewięć zwycięstw w dwóch formułach walki. W K1 wygrane zanotowali: Hubert Kozera, Oskar Marcisz, Zofia Szewczyk, Igor Gała, Dominik Sulej, Jakub Zarański oraz Filip Domagała, a w Muay Thai Karol Sanecki oraz Filip Majchrzyk.
Świetne wyniki indywidulane przełożyły się na końcowy sukces drużyny. Akademia Muay Thai Kielce została wyróżniona tytułem najlepszego klubu gali Super League Fights.
– To efekt systematycznej pracy zawodników, trenerów oraz wszystkich osób zaangażowanych w rozwój naszego klubu. Cieszy nie tylko liczba zwycięstw, ale przede wszystkim postęp, jaki nasi podopieczni robią z każdym kolejnym startem. Takie wyróżnienie jest potwierdzeniem, iż obrany kierunek szkolenia przynosi wymierne efekty – podkreślił trener Akademii Muay Thai Kielce, Bartłomiej Miniszewski.



2 godzin temu




![Siatkarze Pyrys Bud Ostrołęka mistrzami Polski! Kurpie też dali radę! [WIDEO]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/sport/2026/724980144_857785026944214_3531671385814266598_n.jpg)

![Nowy basen w Krakowie coraz bliżej. Rozpoczął się montaż ruchomego dna [ZDJĘCIA]](https://cowkrakowie.pl/wp-content/uploads/2026/06/basen-na-Mickiewicza-w-Krakowie4.jpg)






![Jak to wpadło? O włos przegrali z Polską, teraz dopięli swego [WIDEO]](https://i.iplsc.com/-/000MYYVM9VPV9MGC-C461.jpg)


