Siatkarze Pyrys-Bud Ostrołęka zdobyli złoty medal na Mistrzostwach Polski Masters w kategorii +65 lat, które odbyły się w Drzonkowie. XXX ORLEN Mistrzostwa Polski Masters w Piłce Siatkowej odbyły się w dniach 12–14 czerwca 2026 r. w Drzonkowie. W jubileuszowej, trzydziestej edycj...