Z ringu do życia spotkanie z Maciejem Sulęckim w Piasecznie

1 dzień temu
Fundacja Aktywizacji Społecznej „NO LIMITS” zaprasza mieszkańców Piaseczna i okolic na wyjątkowe wydarzenie pod hasłem „Z ringu do życia”. Będzie to inspirujące seminarium poświęcone sportowi, rozwojowi osobistemu oraz sile charakteru, którego głównym gościem będzie Maciej Sulęcki – pięściarz i mistrz świata prestiżowej federacji WBC. Spotkanie odbędzie się 27 czerwca 2026 roku o godzinie 12:00 w Hali GOSiR w Piasecznie przy ul. Sikorskiego 20 .

Sport jako droga do sukcesu

Wydarzenie rozpocznie się od wspólnej zbiórki oraz omówienia programu i zadań. Następnie Maciej Sulęcki opowie o swojej wizji walki, drodze do sukcesu oraz doświadczeniach zdobytych podczas kariery sportowej.

Uczestnicy wezmą udział w lekkim treningu, po którym mistrz podzieli się historią swojej sportowej drogi. Nie zabraknie także sesji pytań i odpowiedzi, podczas której będzie można porozmawiać z zawodnikiem oraz dowiedzieć się, czym jest prawdziwy duch wojownika i jakie wartości niesie ze sobą sport.

Wsparcie psychologiczne i rozwój osobisty

Ważnym elementem spotkania będzie udział psychologa Karola Laszczki , który podsumuje poruszane zagadnienia i wyjaśni, jaki wpływ na organizm oraz psychikę człowieka ma aktywność fizyczna. Uczestnicy dowiedzą się również, jakie
Idź do oryginalnego materiału