Mocny występ UKS Olimpijczyk. Cztery złote medale i świetne walki w Krzeptowie

3 godzin temu
Najwięcej powodów do euforii dały cztery złote medale, po które sięgnęli Wiktor Zdziech (68 kg), Bartłomiej Tyliszczak (65 kg), Adam Rogula (62 kg) i Herman Shulha (46 kg). Na drugim stopniu podium stanęli Julian Gralka (52 kg) oraz Przemysław Żurek (48 kg), a brązowe krążki wywalczyli Matvii Panasenko (68 kg) i Paweł Łukasiewicz (32 kg). Tuż za podium uplasowali się Antoni Golemo i Bartosz Zdziech. Turniej poza strefą medalową zakończyli Mikołaj Antoniewicz, Tomasz Golemo oraz Antoni Onyszkiewicz.Na osobne wyróżnienie zasłużyli Wiktor Zdziech i Herman Shulha, którzy przez cały turniej nie oddali rywalom ani jednego punktu technicznego. Taki wynik mówi sam za siebie i pokazuje, w jakiej formie byli tego dnia nasi zawodnicy.Szkolenie dzieci i młodzieży w klubie UKS „Olimpijczyk” współfinansowane jest ze środków Gminy Kędzierzyn-Koźle.
Idź do oryginalnego materiału