Kornel Dziedzic został nowym piłkarzem ręcznym pierwszoligowej Trójki Nowa Sól. Obrotowy ostatni sezon spędził w Islandii i tam grał w drużynie Vidir Handbolti.
Macierzystym klubem Kornela Dziedzica był ŚKPR Świdnica. Wcześniej występował w SPR GKS Żukowo i Siódemce Miedzi Legnica. O nowym transferze mówi Edyta Dąbrowska – prezes nowosolskiego klubu:

4 godzin temu
















