„To nie moja wina" - tłumaczą kierowcy. Pasażerowie i tak mają pretensje
7 godzin temu
- Strona główna
- Drogi i komunikacja
- „To nie moja wina" - tłumaczą kierowcy. Pasażerowie i tak mają pretensje
Powiązane
Utrudnienia w ruchu spowodowane Dniami Elbląga
5 godzin temu
Bieg 780 dla Elbląga – Utrudnienia w ruchu
6 godzin temu
Rozpoczyna się remont ul. Beli Bartóka
7 godzin temu
Polecane
Mamma mia, jak gorąco! Włochy w piekielnym uścisku
8 godzin temu













