ZAP Syrena Zbąszynek nie przystąpi w okresie 2026/2027 do rozgrywek IV ligi piłkarskiej.
Zespół prowadzony wiosną przez trenera Krzysztofa Piosika zajął w minionej kampanii dziewiąte miejsce w tabeli z dorobkiem 48 punktów. O przyczynach decyzji o wycofaniu drużyny mówi prezes Syreny, Sebastian Łeszyk:
W najbliższych dniach klub ze Zbąszynka ma złożyć do Lubuskiego Związku Piłki Nożnej dokumenty zgłoszeniowe do A-klasy. Taki rozwój wydarzeń oznacza, iż w IV lidze utrzyma się Stal Sulęcin, która zajęła ostatnią lokatę i miała być jedynym spadkowiczem. Automatycznie byt w gorzowskiej „okręgówce” zachowa Pionier Zwierzyn.

1 dzień temu















![Cristiano Ronaldo przeszedł do historii. I tam powinien zostać [OPINIA]](https://i.wpimg.pl/1280x/sf-administracja.wpcdn.pl/storage2/featured_original/6a3ae449c90ed4_11068042.jpg)
