Projekt OSW rozgrzał ostrowski Amfiteatr. Młodzież pokazała swoją siłę!

6 godzin temu
Zdjęcie: Projekt OSW rozgrzał ostrowski Amfiteatr. Młodzież pokazała swoją siłę!


Hip-hop, lokalne talenty i tłumy młodych mieszkańców – tak wyglądało powitanie lata w Ostrowie Wielkopolskim. Projekt OSW zamienił Amfiteatr w Parku Miejskim w miejsce pełne muzyki, energii i świetnej zabawy.

Wieczór upłynął pod znakiem występów artystów związanych z ostrowską sceną rapową. Na scenie pojawili się: DJ Si-Fu, Donatello, Jimmy NSC, Tommy&Kubo oraz Kaczka, którzy skutecznie rozgrzali publiczność. Kulminacyjnym momentem wydarzenia był koncert Blagi, który w mistrzowskim stylu zakończył muzyczne święto.

Cieszę się, iż postawiliśmy na lokalne talenty i oddaliśmy scenę ludziom, którzy tworzą tutejszy, niepowtarzalny klimat. Chłopaki z ekipy Ostrów Rap Night udowodnili, iż ostrowska scena rapowa ma ogromną siłę, pasję i gigantyczny potencjał! – podkreśliła Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Jednak bohaterami wieczoru byli nie tylko artyści. Ogromne wrażenie zrobiła również publiczność, która licznie wypełniła amfiteatr. Młodzi mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego od pierwszych minut koncertów wspierali wykonawców, tworząc wyjątkową atmosferę. Zdarte gardła, las rąk uniesionych w górę i wspólne śpiewanie pokazały, iż lokalna społeczność potrafi znakomicie bawić się przy muzyce swoich artystów.

Projekt OSW udowodnił, iż w Ostrowie Wielkopolskim nie brakuje utalentowanych muzyków, a młodzież chętnie angażuje się w wydarzenia kulturalne organizowane w mieście. To był wieczór pełen pozytywnej energii i kolejny dowód na to, iż Ostrów tętni życiem.

Organizatorzy już dziś zapowiadają kolejne wydarzenia, które mają integrować mieszkańców i promować lokalnych twórców.

Idź do oryginalnego materiału