Potańcówka na Placu Wolności w Ostrołęce. Upał nie przeszkodził w zabawie [WIDEO, ZDJĘCIA]

3 godzin temu
W piątkowy wieczór Plac Wolności w Ostrołęce zamienił się w taneczny parkiet. Mieszkańcy miasta w różnym wieku przybyli, by wspólnie bawić się przy przebojach granych na żywo. Do tańca ruszył również prezydent Ostrołęki Paweł Niewiadomski.
Idź do oryginalnego materiału