Pierwsza z cyklu Ostrołęckich Potańcówek za nami. Świetna zabawa mimo upału (zdjęcia)

3 godzin temu
Ostrołęckie Potańcówki rozpoczęły nowy sezon zabaw tanecznych mimo upalnej pogody. Mieszkańcy miasta chętnie zebrali się na Placu Wolności.
Idź do oryginalnego materiału