Posłanka KO weszła na badania w szpitalu bez kolejki. "To ja im zrobiłam przysługę"
Zdjęcie: Małgorzata Pępek. W tle szpital w Żywcu
Małgorzata Pępek wykonała specjalistyczne badanie w szpitalu w Żywcu po zaledwie trzech tygodniach, niemal bez kolejki — ustalił portal zero.pl. W rozmowie z Onetem posłanka KO odpiera zarzuty: — To ja im zrobiłam przysługę — twierdzi i atakuje placówkę. — Kiedy jakiś czas temu zamknęli szpital, bo wojowali o większe pieniądze z NFZ, to ludzie umierali w karetkach po drodze, bo wozili ich od miejsca do miejsca.

7 godzin temu



![Badanie, które ratuje życie. Mammobusy ruszają w trasę po Podlasiu [HARMONOGRAM]](https://ddb24.pl/static/files/gallery/33/1832919_1782218014.webp)





