Dr Emil Jędrzejewski: przez Dawida Kacprzyka w Szpitalu Południowym ginęli ludzie

3 godzin temu
Zdjęcie: Dr Emil Jędrzejewski


— Tam ginęli ludzie, bo ktoś się uczył. To jest sedno całego zamieszania — opisał w rozmowie z Kanałem Zero dr Emil Jędrzejewski, zwolniony sygnalista w sprawie afery w Szpitalu Południowym. Lekarz nie wskazał jednak szczegółów i przekazał, iż nie zawiadomił prokuratury, bo "nie był przy tych przypadkach bezpośrednio".
Idź do oryginalnego materiału