Pierwszy transfer KSZO

4 godzin temu
Zdjęcie: Pierwszy transfer KSZO


Michał Mydlarz jest pierwszym zawodnikiem, który dołącza do trzecioligowego KSZO 1929 Ostrowiec w letnim oknie transferowym. Umowa z 26-letnim pomocnikiem zawodnikiem została zawarta na rok z możliwością przedłużenia.

Mydlarz pochodzi ze Skarżyska-Kamiennej. Pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Granacie, skąd trafił do akademii Legii Warszawa. Następnie reprezentował rezerwy stołecznego klubu, a w kolejnych latach występował w GKS-ie 1962 Jastrzębie, ŁKS-ie Łagów, Avii Świdnik oraz Stali Stalowa Wola.

W sezonie 2024/2025 zanotował 26 występów na boiskach Betclic 1. Ligi w barwach Stali Stalowa Wola. Łącznie na swoim koncie posiada 28 występów na zapleczu ekstraklasy w barwach GKS i Stali.

Przed rozpoczęciem poprzednich rozgrywek przeniósł się do Chełmianki Chełm, gdzie był ważnym ogniwem środka pola i należał do podstawowych zawodników zespołu walczącego o czołowe lokaty w Betclic 3. Lidze. w okresie 2025/26 rozegrał 31 spotkań na boiskach trzeciej ligi, zdobywając 1 bramkę.

W KSZO 1929 na najbliższy sezon zostają: Paweł Czajkowski, Bartosz Klebaniuk, Maksym Horzhui, Jarosław Lis, Bartosz Waleńcik i Yevgeniy Belych.

Idź do oryginalnego materiału