Owacje bis! 23 czerwca spektakl w Starostwie

1 dzień temu
Stowarzyszenie "take tam" ponownie zaprasza publiczność na wyjątkowe wydarzenia w ramach festiwalu "Owacje bis!". To kontynuacja dobrze znanej lokalnej inicjatywy kulturalnej, która co roku gromadzi widzów zainteresowanych teatrem.
Idź do oryginalnego materiału