Fot: Powiat ChełmskiUczestnicy tegorocznej edycji mieli okazję przejechać starannie wyznaczoną, malowniczą trasą, biegnącą przez urokliwe tereny gminy Rejowiec Fabryczny. Czytelny jej przebieg i rzetelne oznakowanie sprawiły, iż rajd był bezpieczny i przystępny dla rowerzystów w każdym wieku. Zwieńczeniem sportowego wysiłku była meta, na której na cyklistów czekał zasłużony poczęstunek oraz szereg dodatkowych atrakcji, pozwalających na wspólne świętowanie i
odpoczynek.Frekwencja po raz kolejny dopisała. Entuzjazm i pozytywna energia, z jaką mieszkańcy wzięli udział w wydarzeniu, udowodniły, iż Tour de Powiat Chełmski na stałe wpisał się w kalendarz najważniejszych imprez rekreacyjnych w regionie, stając się prawdziwym świętem lokalnej społecznoś
ci.Wspólny wysiłek organizatorów i partnerówSukces tak dużej imprezy plenerowej nigdy nie jest dziełem przypadku, ale efektem sprawnej współpracy wielu osób i instytucji. Organizatorzy kierują ogromne wyrazy wdzięczności w stronę członków kół gospodyń wiejskich, druhów z ochotniczych straży pożarnych, a także lokalnych stowarzyszeń, partnerów oraz sponsorów, którzy zadbali o atrakcje na mecie i poczęstunek dla wyczerpanych, ale szczęśliwych rowerzystó
w.Na szczególne wyróżnienie i podziękowania zasługują pracownicy Bazy w Sielcu za nieocenioną pomoc w przygotowaniach technicznego zaplecza wydarzenia. Bezpieczeństwo na trasie, które podczas tego typu imprez jest absolutnym priorytetem, zagwarantowały z kolei czuwające nad przejazdem służby oraz niezastąpieni wolontariusze. To dzięki ich jasnym komunikatom i asyście wszyscy uczestnicy mogli bez przeszkód cieszyć się sobotnią rekreacją.Poniżej okolicznościowy teledysk, podsumowujący sobotnią wyprawę:Czytaj też: