Historia pisana dalej…

3 godzin temu

Historia Nocnego Turnieju Piłki Nożnej im Dariusza Ratajczaka jest taka, iż jeszcze żadnej drużynie nie udało się obronić mistrzowskiego trofeum. Nie zmieniła tej historii – XV jubileuszowa odsłona zmagań. Po dwa zwycięskie puchary ten przechodni i mistrzowski sięgnął zespół Pawlo Słupca, który w swoich szeregach miał najlepszego turniejowego bramkarza – Dawida Pawlaka i strzelca – Michała Lorenckiego. Drugi na finiszu był zespół Leni Zagórów, którego kolorów bronił najlepszy zawodnik- Sebastian Kubacki. Trzecie miejsce zajął team Wojowników Pieruszyce, a czwarte FC po Nalewce. Nagroda dla najlepszego obrońcy trafiła w ręce Mikołaja Kaliskiego. Więcej na łamach Kuriera

Idź do oryginalnego materiału