Historia Nocnego Turnieju Piłki Nożnej im Dariusza Ratajczaka jest taka, iż jeszcze żadnej drużynie nie udało się obronić mistrzowskiego trofeum. Nie zmieniła tej historii – XV jubileuszowa odsłona zmagań. Po dwa zwycięskie puchary ten przechodni i mistrzowski sięgnął zespół Pawlo Słupca, który w swoich szeregach miał najlepszego turniejowego bramkarza – Dawida Pawlaka i strzelca – Michała Lorenckiego. Drugi na finiszu był zespół Leni Zagórów, którego kolorów bronił najlepszy zawodnik- Sebastian Kubacki. Trzecie miejsce zajął team Wojowników Pieruszyce, a czwarte FC po Nalewce. Nagroda dla najlepszego obrońcy trafiła w ręce Mikołaja Kaliskiego. Więcej na łamach Kuriera
- Strona główna
- Sport lokalny
- Historia pisana dalej…
Powiązane
Kurpianka leci do Kolumbii! Przed nią wielkie wyzwanie
8 godzin temu
GKS Bełchatów rozstał się z kolejnymi piłkarzami!
9 godzin temu
Popecki mistrzem i wicemistrzem Polski w sumo
9 godzin temu
Polecane
Urugwaj jedzie do domu! Błąd bramkarza pomógł Hiszpanii
2 godzin temu
Półmilionowy kraj napisał historię! Mają awans
2 godzin temu
Fatalny błąd i błyskawiczna kara. Szokujące chwile na MŚ
3 godzin temu
Jest decyzja ws. Messiego. Wielu będzie zaskoczonych
4 godzin temu

3 godzin temu












