Gródek nad Dunajcem i Chęciny łączą siły. Wspólnie chcą rozwijać turystykę

1 godzina temu
Gródek nad Dunajcem chce przyciągnąć jeszcze więcej turystów. Gmina podpisała list intencyjny o współpracy z Chęcinami, który ma otworzyć drogę do wspólnych działań promujących walory obu regionów.
Idź do oryginalnego materiału