Finał wojewódzki w siatkówce plażowej – triumf V LO Lublin

slowopodlasia.pl 2 godzin temu
W grupie I rywalizowały: LO Międzyrzec Podlaski, V LO Lublin oraz I LO Krasnystaw. Po zaciętych meczach V LO Lublin pokonało LO Międzyrzec Podlaski 2:1 oraz I LO Krasnystaw 2:0, co pozwoliło im awansować do finału. LO Międzyrzec Podlaski wygrało z I LO Krasnystaw 2:0 i awansowało do meczu o trzecie miejsce.W grupie II ZS Poniatowa pokonał II LO Świdnik 2:0 i awansował do finału. II LO Świdnik zmierzyło się następnie z LO Międzyrzec Podlaski w meczu o trzecie miejsce, wygrywając 2:1.W wielkim finale drużyna V LO Lublin pokonała ZS Poniatowa 2:0, zdobywając tytuł mistrza województwa. Zwycięzcy, pod opieką trenera Norberta Kołodziejczyka, wystąpili w składzie: Grzegorz Filus, Michał Grochowski oraz Hubert Henzell.Ostateczna klasyfikacja zawodów przedstawia się następująco:V LO LublinZS Poniatowa II LO Świdnik LO Międzyrzec Podlaski I LO Krasnystaw Zespoły z miejsc I–III zostały nagrodzone pucharami oraz medalami Lubelskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego, a wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.
Idź do oryginalnego materiału