Zderzenie Toyoty i Peugeota przy Przepompowni (ZDJĘCIA)

4 godzin temu
Zdjęcie: Zderzenie Toyoty i Peugeota przy Przepompowni (ZDJĘCIA)


Kwadrans po godzinie 19:00 doszło do zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ulic Raszkowskiej, Dworcowej oraz alei Słowackiego w Ostrowie Wielkopolskim. W kolizji uczestniczyły dwa samochody osobowe – Toyota i Peugeot.

Ciąg dalszy artykułu pod zdjęciami

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca Toyotą jechała od strony Rynku. Po zapaleniu się
warunkowej strzałki w prawo, kobieta pojechała na wprost.

W tym samym czasie aleją Słowackiego poruszał się Peugeot, którym podróżowały dwie kobiety wracające z pracy. Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia obu pojazdów.

Na miejsce skierowano zastępy straży pożarnej, patrol policji oraz zespół ratownictwa medycznego. Kierująca Peugeotem uskarżała się na ból głowy. Ratownicy zdecydowali o przewiezieniu jej do szpitala na dalsze badania.

Obecnie na skrzyżowaniu występują utrudnienia w ruchu. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia.

Idź do oryginalnego materiału