Z Jantaru Ostrołęka na szczebel centralny. Maja Budna z ważnym awansem sędziowskim

3 godzin temu
Maja Budna, wychowanka KS Jantar Ostrołęka, otrzymała awans do I grupy sędziów asystentek szczebla centralnego, co umożliwi jej pracę w Orlen Ekstralidze. To istotny krok w jej karierze sędziowskiej.
Idź do oryginalnego materiału