Na prostej drodze.
W sobotę, 17 grudnia, kilka minut po godzinie 22 na ul. Armii Poznań zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe. W wypadku ucierpiały dwie osoby, które Zespół Ratownictwa Medycznego (ZRM) przetransportował do szpitala. W akcji ratowniczej oprócz lubońskich strażaków, którzy zabezpieczali miejsce zdarzenia oraz udzielali poszkodowanym pierwszej pomocy do czasu przybycia ZRM uczestniczyli również: zastęp ze Szkoły Aspirantów PSP Poznań, dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz policja.
(PAW)
Foto. Archiwum OSP Luboń

3 lat temu










![Tusk nie rozumie, co wybuchło w Szpitalu Południowym [PROGRAM POLITYCZNY]](https://cdn.oko.press/cdn-cgi/image/trim=35;0;43;0,width=1200,quality=75/https://cdn.oko.press/2026/06/20260625-miniatura-pp-1920x1080-1.png)