Taką kwotę zebrano podczas festynu dla Jasia. "Przełamaliśmy barierę niemożliwego!" [ZDJĘCIA]

3 godzin temu
Mieszkańcy Ostrołęki po raz kolejny pokazali, iż mają wielkie serca. Podczas festynu charytatywnego dla Jasia udało się zebrać imponującą kwotę ponad 41 tysięcy złotych. Pieniądze pomogą w leczeniu oraz rehabilitacji chłopca walczącego z białaczką.
Idź do oryginalnego materiału