Spotkanie Dolnośląskich Liderów Biznesu w Jaworze

2 godzin temu
23 czerwca w Jaworze debatowano o przyszłości regionalnej przedsiębiorczości. W murach Teatru Miejskiego odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Dolnośląskich Spotkań Liderów Biznesu. Dolnośląscy Liderzy Biznesu to projekt Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego oraz Dolnośląskiego Funduszu Rozwoju, w ramach którego zaplanowano jedenaście spotkań dla przedsiębiorców w różnych miastach naszego regionu.

23 czerwca w Jaworze eksperci, przedstawiciele firm i kluczowych instytucji wspólnie rozmawiali o wyzwaniach i szansach stojących przed sektorem małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP).

Prelekcje dotyczyły różnorodnych, ale kluczowych aspektów prowadzenia firmy:


Kamil Kot (Dolnośląski Fundusz Rozwoju), Agata Zemska (Dolnośląski Fundusz Gospodarczy) oraz Magdalena Roicka (ARLEG) przybliżyli przedsiębiorcom możliwości płynące z oferty finansowej, poręczeń oraz praktycznego pozyskiwania środków unijnych;
Przedstawicielki WSSE "INVEST-PARK" mówiły o tym, jak strefa ekonomiczna może stać się strategicznym partnerem w nowych inwestycjach;
Jarosław Zięba (ENERGIM) po
Idź do oryginalnego materiału