Pijany 20-latek zdemolował groby na cmentarzu w Toruniu. Zatrzymała go policja

7 godzin temu
Na jednym z toruńskich cmentarzy doszło do zniszczenia grobów. Policja zatrzymała w tej sprawie 20-letniego mieszkańca Torunia. Zniszczył groby na cmentarzu Przy ul. Wybickiego w Toruniu doszło do bulwersujących scen. Na tamtejszym cmentarzu doszło do zniszczenia grobów. Znaleziono tam przewrócone i zniszczone nagrobki. Odpowiadać ma za to 20 letni mężczyzna. Czytaj także: Prezydent Gulewski z […]
Idź do oryginalnego materiału