Pani Weronika z Katowic ufundowała SŁODKI DZIEŃ DZIECKA dla 350 uczniów szkoły św. Alojzego Gonzagi w Essiengbot / Kamerun
W imieniu dzieci oraz Sióstr Opatrzności Bożej pięknie dziękujemy
TYLKO RAZEM MAMY MOCPOMAGANIA
Żródło materiału: Fundacja Dzieci Afryki













