"Pamiętam jak sąsiad koniem jeździł na pole, teraz wszystko zabudowują". Bunt przeciwko deweloperom pod Warszawą
2 godzin temu
- Strona główna
- Regionalne
- "Pamiętam jak sąsiad koniem jeździł na pole, teraz wszystko zabudowują". Bunt przeciwko deweloperom pod Warszawą
Powiązane
Bezpłatne półkolonie z Klubem Cyfrowych Możliwości
31 minut temu
Zapraszamy na koncert dobrej muzyki
43 minut temu
Nabór do programu wsparcia mikroretencji wód opadowych
54 minut temu
Polecane
Ważny krok do budowy kanalizacji sanitarnej
30 minut temu

![Najbezpieczniejsze gospodarstwa rolne w regionie wyłonione [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/20260616_121615_relacja.jpg)














![Informacje z Mazowsza. Wotum zaufania dla władz, start sezonu turystycznego oraz rozwój ważnych badań [FILM]](https://dziennikplocki.pl/wp-content/uploads/2026/06/gl.png)