Grupa legnickiej młodzieży chce, by w mieście powstał skatepark dla początkujących. Istniejący - choć oferuje mnóstwo podjazdów i przeszkód - ma być, jak wynika z ich relacji, niebezpieczny dla uczących się użytkowników. Młodzi ludzie przyszli do naszego mobilnego studia podczas akcji "Gdzie jest Nasze Radio?" w Legnicy i pochwalili się, iż pracują nad projektem skateparku dla początkujących. Obawiają się jednak, iż projekt w ramach LBO nie wygra, a - jak podkreślają - potrzeba wybudowania dodatkowego miejsca dla nowych użytkowników jest pilna.