Mieszkańcy regionu świętokrzyskiego powitali Nowy Rok. W wielu miastach odbyły się Sylwestry pod Gwiazdami. Huczne zabawy odbyły się między innymi w Kielcach, Ostrowcu Świętokrzyskim, Skarżysku-Kamiennej i Końskich.
W dwóch miejscowościach w powiecie kieleckim, przełom 2022 i 2023 roku jest wyjątkowy. Piekoszów i Łopuszno stały się miastami. Piekoszów świętować będzie otrzymanie przywilejów koncertem noworocznym, który transmitować będziemy w niedzielę (1 stycznia) na antenie Radia Kielce o godz. 18.

3 lat temu






![Tarnów wspomina zasłużonego kolekcjonera [zdjęcia]](https://tarnow.ikc.pl/wp-content/uploads/2026/06/koncert-muzeum-diecezjalne-fot.-artur-gawle0019.jpg)








