Mamy to! Kierowcy pojechali nowym odcinkiem A2

slowopodlasia.pl 1 godzina temu
Kierowcy czekali na ten moment latami! Biała Podlaska została połączona trasą szybkiego ruchu z Warszawą i innymi częściami Polski. Dziś, 26 czerwca kierowcy po raz pierwszy pojechali A2 z węzła Łukowisko do węzła Siedlece Południe, a tym samym szybciej dojadą z Białej Podlaskiej do Warszawy,
Idź do oryginalnego materiału