Jacek Antczak i Leszek Kopeć wyróżnieni tytułami "Merito de Wratislavia - Zasłużony dla Wrocławia"
radiowroclaw.pl 3 godzin temu
- Strona główna
- Regionalne
- Jacek Antczak i Leszek Kopeć wyróżnieni tytułami "Merito de Wratislavia - Zasłużony dla Wrocławia"
Powiązane
Bezpłatne półkolonie z Klubem Cyfrowych Możliwości
29 minut temu
Zapraszamy na koncert dobrej muzyki
40 minut temu
Nabór do programu wsparcia mikroretencji wód opadowych
51 minut temu
Polecane
Ważny krok do budowy kanalizacji sanitarnej
28 minut temu

![Najbezpieczniejsze gospodarstwa rolne w regionie wyłonione [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/20260616_121615_relacja.jpg)














![Informacje z Mazowsza. Wotum zaufania dla władz, start sezonu turystycznego oraz rozwój ważnych badań [FILM]](https://dziennikplocki.pl/wp-content/uploads/2026/06/gl.png)