Goworowo ma problem! Żar leje się z nieba, a woda „na godziny"

2 godzin temu
W gminie Goworowo realizowane są problemy z dostawą wody. W szczycie fali upałów mieszkańcy skarżą się na brak wody, a wójt apeluje o jej oszczędzanie i tłumaczy sytuację rekordowym zapotrzebowaniem. Mieszkańcy pytają też o coś innego: dlaczego powtarza się ten sam scenariusz?
Idź do oryginalnego materiału