📸 Fotorelacja z ostatniego szkolenia.
Na początku byli dla siebie obcymi ludźmi.
👉 48 godzin później stali w deszczu przy ogniu i działali jak zgrana ekipa.
Las ma dziwną adekwatność.
👉 Bardzo gwałtownie pokazuje, kto szuka wymówek, a kto szuka rozwiązań.
Na szczęście w ten weekend trafili nam się ci drudzy. Dzięki za wspólny czas, zaangażowanie i masę dobrej energii. 👊
Do zobaczenia na kolejnych szkoleniach w Górach Izerskich.
📩 Chcesz sprawdzić siebie? Następny ruch należy do Ciebie.














