Asfalt powiedział „dość”. Ekstremalny upał topi drogi pod Ostrołęką! [ZDJĘCIA]

2 godzin temu
To nie żart ani fotomontaż. Gdy termometry w cieniu pokazują blisko 40 stopni, choćby asfalt mówi "pas". W gminie Łyse skrajny upał doprowadził do topienia się nawierzchni drogi.
Idź do oryginalnego materiału