120 lat PTTK „Beskid” w Nowym Sączu. Zasłużeni działacze odebrali prestiżowe odznaczenia

1 godzina temu
120 lat działalności świętował Oddział PTTK „Beskid” w Nowym Sączu. Jubileusz był okazją do wyróżnienia osób szczególnie zaangażowanych w rozwój turystyki oraz docenienia wieloletniej współpracy ze Starostwem Powiatowym.
Idź do oryginalnego materiału